Urlop i wakacje nad morzem zachęcają do spędzenia czasu na wiele rożnych sposobów. Jest to okres sprzyjający poznawaniu nowych rzeczy, czerpaniu mnóstwa radości i energii z tego co się robi. Z tego też powodu najrozsądniejszym będzie połączenie aktywnego trybu ze spokojnym kojącym biernym odpoczynkiem na plaży. Korzystanie z możliwie jak największej liczby atrakcji sprawi, że wakacje te będą niezapomnianą przygodą. Temu wszystkiemu sprzyja wizyta w Ustroni Morskim, które słynie z bogatej oferty turystycznej i noclegowej – Noclegi Ustronie Morskie – Meteor.

Miejscowość ta w głównej mierze słynie z najstarszych dębów w Polsce. Warcisław liczy sobie 640 lat, natomiast Bolesław aż 800! Te dwa pomniki przyrody stanowią nie lada atrakcję, nie tylko dla turystów, ale i dla samych mieszkańców.

W Ustroniu Morskim bardzo ciekawą atrakcję stanowi również Skansen Chleba, który polecany jest do zwiedzania w mniej słoneczne dni, kiedy pobyt na plaży nie wydaję się już zbytnią przyjemnością. Również w czasie bardziej kapryśnej pogody Ustronie Morskie nie szczędzi turystom wrażeń. Do dyspozycji urlopowiczów są m.in. różnorodne obiekty sportowe, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Od tradycyjnych kompleksów posiadających baseny czy wszelkiego rodzaju stadiony sportowe, poprzez pole z mini golfem, aż do bardziej oryginalnych z miasteczkiem wzorowanym na Dzikim Zachodnie, z Fortem Adventure na czele. Ta ostatnia atrakcja łączy w sobie kilka pomysłów na spędzenie wolnego czasu. W jej skład wchodzą takie atrakcje jak: zjazd na linach, kilka strzelnic, tory przeszkód, możliwość wypożyczenia pojazdów terenowych. Nowy pomysł organizatorów wcielił w życie także opcję wzięcia udziału w skokach spadochronowych. Istotne jest, że nie są nam do tego potrzebne żadne szczególne, uprzednio nabyte uprawnienia.

Trzeba powiedzieć, iż bez wątpienia Ustronie Morskie stanowi jedną z najlepszych, o ile nie najlepszą, nadmorską miejscowość wypoczynkową. Można łączyć tu przyjemny odpoczynek na plaży z obowiązkową aktywnością fizyczną. Z powodu takiego zróżnicowania atrakcji tak wielu turystów wybierających się na urlop korzysta z dobroci Ustronia Morskiego.